Essence Top
Essence Top
Essence Top
Essence Top

Essence blūze

27,00 € DK803

Medicīniskais tops no Essence kolekcijas, kurā iekļautas labākās zīmola Dickies tradīcijas.  maksimāli saīsināta, līdz uzpleču veidam, bet mugurpusē veidota ar nelielu izliekumu uz leju. No koketes līdz apakšmalai pa muguras centru veidota šuve. Topa priekšpuse ideāli pieguļ uz krūtīm, pateicoties izliektām vertikālām korsetes šuvēm. Uzšūtajām kabatām ir interesanta ģeometriska forma un ērta slīpa ieeja. To funkcionalitāte nav cietusi dekoratīvā izpildījuma rezultātā: kreisajai kabatai ir nošūta sekcija pildspalvai, bet labējai iekšējā cilpa instrumentiem un papildus iegriezts nodalījums mobilam tālrunim.  Visi dekoratīvie un funkcionālie elementi nošūti ar krāsainiem diegiem 2-3 reizes.

Audums: stretch, elastīgs tvīls.

Tvils – blīvs un izturīgs sarža pinuma audums, kurš veido uz auduma virsmas redzamas diagonālas rievas. Materiālā ietvertā viskoze nodrošina auduma higroskopiskumu un gaisa caurlaidību, bet poliesteris padara apģērbu nodiluma izturīgu un neburzīgu. Uz spandeksa pievienošanas audumam rēķina, tas ir elastīgs un nedeformējas valkāšanas laikā.

Mazgāt veļas mazgājamā mašīnā pie zemas temperatūras ar analogas krāsas veļu. Nebalināt. Mašīnas žāvēšana pie zemas temperatūras. Nepieciešamības gadījumā gludināt pie zemas temperatūras režīma.

download_files

free_shipping
free_returns
Essence
Auduma struktūra:
78% Polyester / 20 % Rayon / 2% Spandex Twill
Krāsa: Eggplant
Izmēri:
gab.

Izveido komplektu