Oxypas shoes Selina
Oxypas shoes Selina
Oxypas shoes Selina
Oxypas shoes Selina

Selina apavi

59,95 € SELINABLK

SELINA ir jauninājums apkalpošanas jomā, 100% darba apavi ilgai, drošai un ērtai valkāšanai. Slēgtais modelis cieši pieguļ pēdai un aizsargā to no ārējās iedarbības. Elastīgi ieliktņi pacēluma apvidū ļauj apaviem pielāgoties pēdas individuālajām īpašībām. Apavu ārējās virsmas tekstūra ir „Kobra”. Plakanais papēdis nodrošina stabilu pēdas stāvokli un atslodzi. Mīkstā un nodilumizturīgā daļa absorbē triecienus pēdas apvidū iešanas laikā, bet „Oxygrip®” zoles apakšējai daļai ir veikti maksimālie testi atbilstoši SRC normām.
Modeļi Oxyfashion kolekcijā atbilst apavu pasaules modes tendencēm, tajā pašā laikā ievērojot drošības normas, kas ir paredzētas apkalpošanas jomas darbiniekiem. Modeļiem piemīt antistatiskas (ESD) un pretslīdes (SRC) īpašības. Apavu noņemamā saistzole un odere ir izgatavota no gaisa caurlaidīga „CoolMax®” materiāla.
Apavu ārējais materiāls ir mākslīgā āda, tas ir viegli kopjams, pietiek, ja to periodiski noslauka ar mitru drānu.

  • CE, EAC normas - CE, EN 20347, TP TC 19/2011
  • Sintētiskā āda - Augstas kvalitātes un nodilumizturīga mākslīgā āda
  • CoolMax®” odere - Nodrošina mitruma uzsūkšanu un termoregulāciju
  • Viegli - Puse pāra sver tikai 330 gramus
  • Nomaināma saistzole - Anatomiskā saistzole ar „CoolMax®” oderi pielāgojas pēdas formai. Periodiski mainiet saistzoli vai izmantojiet savu ortopēdisko saistzoli.
  • EDS normas - Zolē atrodas elements, kas izlādē statisko elektrību
  • Neslīdošā SRC zole - Nitrila zole pēc patentētas „Oxygrip®” tehnoloģijas nodrošina stabilitāti uz sausas un mitras virsmas.
product icon
product icon
product icon
product icon
product icon
product icon

download_files

free_shipping
free_returns
Oxypas
Krāsa: Black
Izmēri:
gab.

Izveido komplektu